Dag allemaal,

Niet iedereen was afgelopen maandag aanwezig, daarom de details voor de slotavond nog even op de site.
Het thema van de avond is Simmer. Kom zomers gekleed in de Ascot stijl. Hoedjes, jurkjes, nickerboxers, strikjes, roesjes, bedenk het maar. Heb je dat allemaal niet, maakt niet uit, als je maar zomers gekleed bent.
Een aantal mensen hebben al opgegeven wat ze meenemen, maar nog niet iedereen. Komende maandag ligt er weer een lijst op de koffietafel waar je je naam kunt invullen bij wat je mee gaat nemen om de feestvreugde te verhogen.
De slotavond is bij Akkie in Harlingen, inloop vanaf half 7. Haar adres staat in de ledenlijst op de site.

Verder hopen we dat iedereen een muzikale bijdrage wil leveren van ongeveer 3 minuten. Het hoeft niet ingewikkeld te zijn, het gaat om de mienskip. Prachtig woord.

Dit is het wel ongeveer. Groet Janet

Ik denk dat ik alles

Slotavond
%d bloggers liken dit: